O nas

Akademia "Piotr M. Łabuz | MasterClass" prowadzona jest przez parę psychologów i przedsiębiorców  Piotra :Łabuza oraz Elżbietę Kluskę-Łabuz.

Przygotowujemy i prowadzimy szkolenia w zakresie:

  • Pozytywnej Psychologii Życia (Piotr i Elżbieta)
  • Pozytywnej Psychologii Stresu oraz Kryzysu (Elżbieta)
  • Psychologii Finansowej (Piotr)
  • Psychologii Tradera (Piotr)

Więcej informacji o nas znajdziesz poniżej.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Piotr M. Łabuz - moją pasją jest psychologia (przede wszystkim w jej praktycznym wymiarze). Pasję tę – w szczególności – w pracy z ludźmi jako coach, szkoleniowiec oraz jako trader, interwent kryzysowy i coach rozwojowy i kryzysowy.
Jestem absolwentem Uniwersytetu SWPS

Sfera moich naukowych zainteresowań to przede wszystkim psychologia szczęścia oraz psychologia inwestowania.

Jestem współtwórcą Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu™ oraz modelu Coaching i Mentoring Kryzysowy™, który powstał w oparciu o połączenie coachingu klasycznego z elementami interwencji kryzysowej.

Jako coach (ponad 1000 godzin praktyki), łączę wiedzę i doświadczenie psychologa i interwenta kryzysowego z ponad 20 letnią praktyką w prowadzeniu biznesu.

Ukończyłem kurs Coachwise Equiped w Coaching Center w Warszawie, jestem członkiem Interneational Coach Federation (aktualnie w trakcie akredytacji ICF).

Od ponad 20 lat prowadzę szkolenia w zakresie:

– głębokiej zmiany osobistej,
– psychologii sukcesu i psychologii szczęścia
– psychologii inwestowania / tradingu

Jako wykładowca, przez wiele lat prowadziłem zajęcia na studiach podyplomowych „Interwencja kryzysowa” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. 

Obecnie zajmuję się przede wszystkim pracą nad modelem zrównoważonego i szczęśliwego życia Well-Life™, marketingiem społecznościowym oraz aktywnością na rynkach finansowych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

dr Elżbieta Kluska-Łabuz - jestem psychologiem, która łączy pracę naukowo-badawczą z praktyką. Psychologią fascynuje się od ponad 15 lat. 

Od mniej więcej połowy tego czasu jestem związana z Uniwersytetem SWPS, gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii oraz realizuję się w pracy dydaktycznej i naukowej.

Dodatkowo, jestem interwentem kryzysowym, akredytowanym coachem kryzysowym, trenerem specjalizującym się w tematyce stresu i kryzysu, przedsiębiorcą. Ukończyłam certyfikowany kurs z Psychological First Aid w USA.

Jestem współtwórcą Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu™ oraz modelu Coaching i Mentoring Kryzysowy™, który powstał poprzez połączenie coachingu klasycznego z elementami interwencji kryzysowej, oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Interwencji i Coachingu Kryzysowego. 

Wyróżnia mnie skupianie się na pozytywnych aspektach płynących z doświadczenia stresu i kryzysu oraz na tym jak wykorzystywać takie doświadczenia do własnego rozwoju. Staram się opowiadać „po ludzku” o doniesieniach z zakresu psychologii i przekładać je na praktyczne strategie, dzięki którym możemy wpływać na swoje życie sprawiając, że staje się ono bardziej spełnione, szczęśliwe, dobre, wartościowe, zdrowe i pełne.

Moją misję realizuję w dwojaki sposób. Po pierwsze prowadzę liczne szkolenia, warsztaty, seminaria, webinary oraz kursy on-line, w których do tej pory wzięło udział około 4 tyś osób. 

Po drugie, poprzez działalność naukowo-badawczą. Zależy mi bowiem, by opierać swoje kursy na twardych badaniach naukowych. Moje zainteresowania badawcze aktualnie koncentrują się na zagadnieniach z zakresu radzenia sobie ze stresem oraz samoregulacją i dobrostanem psychologicznym.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Dane kontaktowe:

NewInsight Elżbieta Kluska-Łabuz
Plac Kaszubski 8 lok. 311, 81-350 Gdynia
NIP: 681 199 1246
REGON: 361473339

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.